Pilny komunikat w sprawie ograniczonego dostępu do tut. Ośrodka w związku z pandemią koronawirusa

W dniu 13 marca 2020r. Prezes Rady Ministrów ogłosił stan zagrożenia epidemicznego na terenie całego kraju w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz wzrostem zachorowań na wywoływaną nim chorobę COVID-19. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców, działając zgodnie z zaleceniami Rządu oraz Wojewody Małopolskiego wprowadzone zostały ograniczenia w działaniu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lipnicy Murowanej. Godziny pracy Ośrodka nie ulegają zmianie, jednak od dnia 16 marca 2020r. Ośrodek obsługuje Klientów przede wszystkim w trybie elektronicznym i telefonicznym. Wszelkie sprawy zalecamy realizować telefonicznie, e-mailowo lub poprzez platformę ePUAP.

Pisma, wnioski i dokumenty można składać pod adresem: gops@lipnicamurowana.pl lub poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – ePUAP – /gopslipnica/SkrytkaESP.

W sprawach ważnych, niecierpiących zwłoki możliwy będzie kontakt osobisty, ale jedynie po wcześniejszym, telefonicznym uzgodnieniu terminu oraz uzasadnieniu ważności sprawy!!!! Kontakt telefoniczny z tut. Ośrodkiem pod nr: 146852350 lub 146852330.

Apelujemy o pozostanie w domach. Stosujmy się do zaleceń i wszystkich komunikatów, w trosce o bezpieczeństwo nasze, naszych rodzin oraz innych osób.